UITSLAG 2014

1. TANSLEY George (ILLI-BIKES CYCLING TEAM)
2. GELDHOF David (CYCLING TEAM ZUIDWEST)
3. DIELISSEN Bart (BABYDUMP)
4. KAISE Julien (COLOR CODE - BIOWANZE)
5. SEYNAEVE Lander (EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP)
6. SWEECK Diether (KWADRO - STANNAH)
7. ROBEET Ludovic (COLOR CODE - BIOWANZE)
8. DANIELS Wouter (BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
9. VAN CAUWENERGHE Christophe (CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS)
10. DECLERCQ Thierry (GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM)
11. HOFMAN Joeri (KWADRO - STANNAH)
12. DE MAREZ Ruben (BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL)
13. HUBERT Romain (COLOR CODE - BIOWANZE)
14. LOGIER Jan (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
15. CAETHOVEN Steven (WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH)
16. DEBRABANDERE Thomas (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT)
17. VAN DORSSELAER Niels (BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL)
18. ALLEGAERT Matthias (CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS)
19. DEGREVE Martijn (EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP)
20. CALLEEUW Joeri (GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM)
21. TARAMARCAZ Julien (KWADRO - STANNAH)
22. MEHEUS Gill (BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL)
23. WILLEMS Kenny (BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
24. VANDEWALLE Matthias (CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS)
25. MEESTERS Jelle (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
26. DONNAY Laurent (ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES)
27. ELEN Sander (NATIONALE MILITAIRE PLOEG)
28. DESMECHT David (EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP)
29. MAES Alexander (CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS)
30. VERSCHUERE Seppe (EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP)
31. VAN POPPEL Teun (BABYDUMP)
32. MOELEKER Ivar (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
33. GHYLLEBERT Pieter (DOVY KEUKENS-VIND!-FCC)
34. SWEECK Hendrik (KWADRO - STANNAH)
35. BOUTTÉ Kenzie (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA)
36. DE BEER Luuk (BABYDUMP)
37. LONCIN Gilles (EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP)
38. BRUYNEEL Giel (CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT)
39. HAERINCK Steven (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT)
40. DENOLF Ritchie (CT 2020)
41. LIEVENS Niels (VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM)
42. BULTYNCK Isaak (WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH)
43. BANKRAS Stijn (WIELERVERENIGING NOORD-HOLLAND)
44. NAESEN Lawrence (VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM)
45. VANNESTE Evert (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
46. BOUTTÉ Jordy (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT)
47. DERUETTE Thomas (COLOR CODE - BIOWANZE)
48. PYFFEROEN Miel (CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS)
49. COMMEYNE Steffen (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
50. VAN DER SCHUEREN Nicky (DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN)
51. DELAMEILLEURE Mathias (DOVY KEUKENS-VIND!-FCC)
52. HUYGHE Stijn (ASFRA RACING TEAM)
53. COPPENS Jens (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
54. WILLEMS Robby (BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
55. YSERBIJT Jesper (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT)
56. VANTHOURNOUT Brecht (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA)
57. DEGROEVE Tanguy (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT)
58. VANDER MEIREN Ward (DOVY KEUKENS-VIND!-FCC)
59. VAN ROY Stijn (BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
60. ANECA Ciske (FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT)
61. OPSOMER Arne (ASFRA RACING TEAM)
62. ROELENS Joachim (WIELERTEAM IEPER - NAPOLEON GAMES)
63. DECOSTER Merlijn (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
64. VANDENDRIESSCHE Frederik (CYCLING TEAM ZUIDWEST)
65. VANDAELE Philip (GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM)
66. MUYLLE Jeroen (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
67. SCHIETGAT Pedro (GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM)
68. DE TROYER Kenneth (ILLI-BIKES CYCLING TEAM)
69. VANDENBUSSCHE Tom (GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM)
70. VERMEIRE Matthias (FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT)
71. ELPERS Elroy (BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL)
72. CREFFIER Laurent (HAND IN HAND BAAL)
73. VIAENE Jonas (CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS)
74. TANFIELD Harry (CT 2020)
75. CONSTANT Kenny (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA)
76. BOSSUYT Gianni (BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL)
77. LAPIERE Ward (DOVY KEUKENS-VIND!-FCC)
78. VERMOOTE Geert (NATIONALE MILITAIRE PLOEG)
79. DE KORT Tom (NATIONALE MILITAIRE PLOEG)
80. DEMEYER Niels (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA)
81. PIRLOT Antoine (ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES)
82. CAUWELIER Glenn (FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT)
83. GOEMAERE Ralf (CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT)
84. VAN HECKE Stijn (DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN)
85. TRIO Bjarne (FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT)
86. CANT Kevin (KWADRO - STANNAH)
87. DEGEZELLE Kevin (WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH)
88. RICHARDS Ian (BABYDUMP)
89. THORÉ Floris (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
90. DE WINTER Ludwig (COLOR CODE - BIOWANZE)
91. SCHOOLMEESTERS Atse (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
92. PHILIPS Jonas (HAND IN HAND BAAL)
93. MCCULLOCH Jack (ILLI-BIKES CYCLING TEAM)
94. PIETERS Roy (ILLI-BIKES CYCLING TEAM)
95. DECOUTTERE Jonas (DOVY KEUKENS-VIND!-FCC)
96. LA ROSE Gregory (ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES)
97. MARCHAND Gianni (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT)
98. BOONE Diego (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
99. BORRY Kim (DOVY KEUKENS-VIND!-FCC)
100. VAN DEN BROEK Seppe (CT 2020)
101. VLASSELAER Maarten (BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
102. VANBECELAERE Tom (WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH)
103. SCHOONACKER Jehudi (CYCLING TEAM ZUIDWEST)
104. ROELANDTS Rutger (VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM)
105. PAPE Nicky (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA)
106. DEJONCKHEERE Jonas (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA)
107. DE SY Gertjan (VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM)
108. GOVAERT Arne (CYCLING TEAM ZUIDWEST)
109. JANSEN Frank (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
110. CLAEYS Timothy (VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM)
111. DESTATSBADER Roy (GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM)
112. VANDER BEKEN Michiel (DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN)
113. VANDIERENDONCK Jan (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
114. GOOSSENS Quentin (HAND IN HAND BAAL)
115. SERVRANCKX Michael (WIELERTEAM IEPER - NAPOLEON GAMES)
116. VANDENHEEDE Brecht (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
117. COOLS Gilles (FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT)
118. DE GRAAUW Guus (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
119. MARIUS Kristof (BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL)
120. WHELAN Dan (ASFRA RACING TEAM)
121. COCQUYT Nicky (NATIONALE MILITAIRE PLOEG)
998. FEYS Jelle (EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP)
998. DE BOCK Stijn (VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM)
998. BLEUS Robin (COLOR CODE - BIOWANZE)
998. CLARISSE Jordy (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
998. DEBAERE Giovanni (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
998. VANHILLE Xavier (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
998. DULT Jasper (CT 2020)
998. VANDERBEKEN Bjarne (CT 2020)
998. WILLIAMS Noah (CT 2020)
998. DESMET Jani (CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT)
998. VERVERKEN Pieter (CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT)
998. DECAESTEKER Frederik (NATIONALE MILITAIRE PLOEG)
998. HENDRICKX Jorg (NATIONALE MILITAIRE PLOEG)
998. FAUVILLE Dimitri (ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES)
998. HORGAN John (TEAM OTTIGNIES-PERWEZ)
998. HEYTENS Kess (WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH)
998. VANHAECKE Thomas (WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH)
998. KOCH Leon (WIELERVERENIGING NOORD-HOLLAND)
998. IMMING Bram (WIELERVERENIGING NOORD-HOLLAND)
998. VAN GOETHEM Kevin (DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN)
998. MOMMAERS Ward (HAND IN HAND BAAL)
998. TORRE Zane (HAND IN HAND BAAL)
998. VERZEELE Brecht (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
998. DOYLE William (ILLI-BIKES CYCLING TEAM)
998. MAES Damon (FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT)
998. SIMUNEK Radomir (KWADRO - STANNAH)
998. HOMAN Pieter (WILTON-DIFTAR-AA DRINK-VOLHARDING)
998. BULTYNCK Kenneth (CYCLING TEAM ZUIDWEST)
998. GEISELS Serge (WIELERTEAM IEPER - NAPOLEON GAMES)
998. VAN MALDERGHEM Pieter (ASFRA RACING TEAM)
998. VICENTE LASA Miguel (ASFRA RACING TEAM)
998. MOLENSCHOT Emiel (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
998. VAN GHELUWE Frederick (CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT)
998. DE BOER Thom (WIELERVERENIGING NOORD-HOLLAND)
998. OTTENBROS Joury (WIELERVERENIGING NOORD-HOLLAND)
998. SOBERON Zowé (DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN)
998. VAN WIJK Erik (HAND IN HAND BAAL)
998. COUCKUYT Lorenz (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
998. VANMASSENHOVE Giovanni (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
998. MERTENS Robin (BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
998. LOMMERS Marcel (WILTON-DIFTAR-AA DRINK-VOLHARDING)
998. JONGBLOED Jorrit (WILTON-DIFTAR-AA DRINK-VOLHARDING)
998. BLEY Sidney (WILTON-DIFTAR-AA DRINK-VOLHARDING)
998. MAES Jo (CYCLING TEAM ZUIDWEST)
998. BOUTELGIER Axel (WIELERTEAM IEPER - NAPOLEON GAMES)
998. ROELENS Matthias (WIELERTEAM IEPER - NAPOLEON GAMES)
998. SCHIETTECATTE Jellen (ASFRA RACING TEAM)
998. DE SMUL Guust (DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN)
998. HUYGHE Yenthell (ILLI-BIKES CYCLING TEAM)

 

CONTACTEER ONS

Maatschappelijke Zetel: 

Blekerstraat 87, 8930 Menen
Gsm : +32(0)478 75 55 97
info@menenclassic.be