UITSLAG 2009

1. CLAUWAERT Joeri (Soenens-Yawadoo-Germond)
2. SALOMEIN Jarl (WG Beveren 2000)
3. MAENE Kevin (Isomax-Kentucky CT)
4. VERBIST Evert (Cavala/Van Goethem/Prorace CT)
5. VANENDERT Denis (WG Beveren 2000)
6. STOFFERIS Rieno (Artevelde WSC)
7. FOUBERT Glen (Cavala/Van Goethem/Prorace CT)
8. DEREEPER Kristof (CT Lutho Gistel)
9. VANDROMME Werner (Isomax-Kentucky CT)
10. VERSCHATSE Arne (De Molenspurters Meulebeke)
11. ARCHBOLD Shane (Nat. Team Nieuw Zeeland)
12. HIMPENS Maarten (Artevelde WSC)
13. DECAESTECKER Frederik (Isomax-Kentucky CT)
14. DEMUNSTER Gregory (WT Decock-Capino)
15. POOL Aaron (Johan Bruyneel CA)
16. FRANCOYS Sven (WC Clochet Systems)
17. NELSON David (Johan Bruyneel CA)
18. VANHOUTTEGHEM Vincent (KSV Deerlijk-Gaverzicht)
19. VANCRAEYNEST Kevin (De Sprinters Malderen)
20. SPRINGINTVELD Joost (Midi Center Ruiter WT)
21. DE ZUTTER Kristof (Artevelde WSC)
22. BEULENS David (Artevelde WSC)
23. MINNE Stijn (CT Keukens Buysse)
24. VANHUFFEL Nic (BCV Works-CT Ingelmunster)
25. Van AGTMAAL Peter (Metec CT)
26. MOSTAERD Wim (Tean Deschuyter-Abutriek)
27. GRIFFITHS Andrew (New Heebra-Lombarden)
28. DEREEPER Franky (CT Lutho Gistel)
29. LEYS Birger (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
30. STEYAERT Kris (KSV Deerlijk-Gaverzicht)
31. KESTELOOT Jeroen (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
32. HEUNDERS Mitchel (Midi Center Ruiter WT)
33. BUYSSE Patrick (CT Keukens Buysse)
34. JEFFERIES Pietr Lee (Asfra Racing Team)
35. VERWAEST Kevin (Soenens-Yawadoo-Germond)
36. DEGEZELLE Kevin (WC Clochet Systems)
37. VERMOTE Geert (CT Keukens Buysse)
38. DE BACKER Robbe (Koninklijke Brugse Velosport)
39. VAN CAUTEREN Steven (Artevelde WSC)
40. MUYS Pieter (Artevelde WSC)
41. RODGER Shem (Nat. Team Nieuw Zeeland)
42. VAN DER SANDE Tosh (WG Beveren 2000)
43. VANNESTE Sammy (Koninklijke Brugse Velosport)
44. DE JONGE Daan (VC Ardennes)
45. FURNIERE Kevin (Tean Deschuyter-Abutriek)
46. WILLEMS Tom (Cavala/Van Goethem/Prorace CT)
47. NAUWYNCK Stijn (New Heebra-Lombarden)
48. LOUAGIE Lorenzo (Rijschool AH Kon. Gentse)
49. DECEUNINCK Thomas (New Heebra-Lombarden)
50. GIDE Stijn (Tean Deschuyter-Abutriek)
51. HORN Peter (Johan Bruyneel CA)
52. VAN MINGEROET Jarno (Yawadoo-Colba-Abm)
53. POZDNYAKOV Kirill (Tean Deschuyter-Abutriek)
54. VERHELST Louis (WG Beveren 2000)
55. KOOLS Jos (Royal Antwerp BC)
56. WAELKENS Hannes (KSV Deerlijk-Gaverzicht)
57. ROELANDT Len (New Heebra-Lombarden)
58. DE BRUIJNE Elias (Wilton Snel AA Drink)
59. HEYTENS Kess (Soenens-Yawadoo-Germond)
60. VAN DER PLUIJM Marvin (Metec CT)
61. BORST Daniel (Wilton Snel AA Drink)
62. VANHILLE Xavier (De Molenspurters Meulebeke)
63. BUTAYE Jeremy (De Sprinters Malderen)
64. BORRY Kim (Soenens-Yawadoo-Germond)
65. GOUGH Weshey (Nat. Team Nieuw Zeeland)
66. RINSEMA Jurrien (Swabo CT)
67. ODEYN Seppe (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
68. TENNENT James (Johan Bruyneel CA)
69. COUDENYS Wesley (Rijschool AH Kon. Gentse)
70. VUYLSTEKER Pieter (Foronex-Shanks-Vlaanderen CT)
71. BOMANS Glenn (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
72. OP DE BEECK Thomas (WG Beveren 2000)
73. DECLERCQ Thierry (WT Decock-Capino)
74. GELDHOF David (WC Clochet Systems)
75. DE NAEGHEL Emanuel (CT Keukens Buysse)
76. DELIE Kevin (WT Decock-Capino)
77. VANLUCHENE Stijn (WC Clochet Systems)
78. HOORNE Jeroen (Soenens-Yawadoo-Germond)
79. BULGAC Brian (WG Beveren 2000)
80. LANNOO Andy (New Heebra-Lombarden)
81. BRUYNDONCKX Bart (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
82. STANDAERT Hanjorg (Yawadoo-Colba-Abm)
83. KUYPERS Nico (Soenens-Yawadoo-Germond)
84. HUYVAERT Tom (Isomax-Kentucky CT)
85. DESQUINES David (Asfra Racing Team)
86. SMIT Dennis (Metec CT)
87. DESPIEGELAERE Bart (WT Decock-Capino)
88. DE VLIEGER Dimitri (Asfra Racing Team)
89. BORST Nick (Swabo CT)
90. VER BERCKMOES Jasper (Asfra Racing Team)
91. ROGIERS Patrick (Rijschool AH Kon. Gentse)
92. VERCOUILLIE Kristof (KSV Deerlijk-Gaverzicht)
93. CLARYSSE Glenn (SDL Delsol)
94. MUSCAT Roderick (Cavala/Van Goethem/Prorace CT)
95. RYCKAERT Johan (Yawadoo-Colba-Abm)
96. GATE Aaron (Nat. Team Nieuw Zeeland)
97. SCULLY Tom (Nat. Team Nieuw Zeeland)
98. BODE Jelmer (Swabo CT)
99. HAWKINS Peter (WT Decock-Capino)
100. COTTIGNIES Ben (Foronex-Shanks-Vlaanderen CT)
101. VANTYGHEM Tim (CT Force Wervik)
102. MARION Geatan (VC Ardennes)

CONTACTEER ONS

Maatschappelijke Zetel: 

Blekerstraat 87, 8930 Menen
Gsm : +32(0)478 75 55 97
info@menenclassic.be